fbpx

Moje 10 narzędzi biznesowych na 2024 rok

Narzędzia dla biznesu na 2024

Spis treści

W tym odcinku podcastu omawiam 10 narzędzi biznesowych, z które dołożyłem do mojego „tech stacku” w ostatnich miesiącach i korzystam z nich niezwykle intensywnie.

To oczywiście nie wszystkie, jakie wykorzystuję. Możesz zerknąć także do materiału, gdzie polecałem 12 narzędzi biznesowych na rok 2023. Ponad połowa z nich wciąż jest w codziennym użyciu w moich projektach.

Tymczasem lecimy ze świeżą porcją narzędzi.

Notion (+ Notion Calendar)

Trudno powiedzieć, czym tak naprawdę jest Notion. W moim przypadku stanowi bazę wiedzy zarówno dla metodyki Growth Plan (z której korzystają również firmy budujące wzrosty w oparciu o GP) jak i personalne centrum dowodzenia notatkami i myślami.

Jednak wiele firm wykorzystuje Notion także jako np. narzedzie do zarządzania firmą i projektami (zespołowo).

Miro

Narzędzie, na którym przeprowadzane są w ostatnich miesiącach wszystkie warsztaty indywidualne Growth Plan i konsultacje.

Pozwala na wizualizowanie Twoich myśli, tworzenie map myśli, diagramów, lejków sprzedaży, procesów i wiele więcej.

Własne GPTs

GPTs to możliwość tworzenia swoich własnych chatów w ramach ChatGPT.

Możesz „wytrenować” swojego własnego asystenta, który pozwoli Ci na realizowanie konkretnych zadań w sposób i w stylu jakiego oczekujesz.

Perplexity

Jeśli chcesz poznać inne „chatowe” rozwiązania AI poza ChatGPT, to koniecznie sprawdź Perplexity, który łączy kilka silników AI, pomiędzy którymi możesz się przełączać.

Camtasia

Kombajn do tworzenia filmów typu screenshare, daje zupełnie inne możliwości i jakość w porównaniu do on-line rozwiązań takich jak Loom.

Opus Pro

Narzędzie które zmieni jedno długie wideo w kilkanaście lub kilkadziesiąt krótkich klipów wraz z napisami. Automatycznie, dzięki AI.

Capgo

Narzędzie do research i tworzenia baz danych z mocą AI. Podaj kategorie danych, których potrzebujesz, a narzędzie zrobi research i uzupełni wskazane kolumny za Ciebie.

Encharge

Platforma do e-mail marketingu i e-mail marketing automation. Bardzo duże możliwości budowania automatycznych schematów i triggerów, które te schematy wywołują. Platforma działa także w oparciu o webhooki co może być istotne dla wielu integracji z mniej popularnymi rozwiązaniami.

Ubersuggest

Ubersuggest to proste narzędzie do researchu potencjału konkretnych fraz w wynikach wyszukiwania Google.

Narzędzie w porównaniu do konkurencji oferuje bardzo dobre plany cenowe, oferowane w modelu jednorazowej płatności, a nie subskrypcji miesięcznej.

EasyCart

Koszyk, który jest nakładką na platformę Stripe, a który moim zdaniem oferuje najlepszy UX i optymalizację konwersji ze wszystkich rozwiązań dostępnych na polskim rynku.

Zbuduj i wdróż swój Growth Plan

Growth Plan to 12 obszarowa, autorska metodyka budowania wzrostów. Umów bezpłatną konsultację i sprawdź jak możesz budować wzrosty dzięki GP!

Sprawdź Growth Plan
Picture of Mateusz Wyciślik

Mateusz Wyciślik

Growth Hacker. Autor 12 obszarowej metodyki budowania wzrostów Growth Plan. Przedsiębiorca i autor podcastu Growth hacking po polsku.