fbpx

Podcast GHPP 14: Instagram Stories – jak wykorzystać ten format w biznesie?

jak tworzyć instagram stories

Spis treści

W 14 odcinku podcastu Growth Hacking Po Polsku przygotowałem dla Was kilka wskazówek odnośnie skuteczniejszego (biznesowo) wykorzystania formatu Instagram Stories w swoim biznesie.

Jest więc trochę o tym jak wykorzystać hashtagi w Instagram Stories by pozyskiwać nowych odbiorców. Jak prawidłowo wykorzystywać znaczniki lokalizacji. Czy warto korzystać z opcji bliscy znajomi na Instagramie i trochę więcej.

Posłuchaj 14 odcinka podcastu Growth Hacking Po Polsku

Jednocześnie warto zaznaczyć, że nie jestem wielkim ekspertem Instagram Stories – to tylko garść porad, które wynikają z moich testów i zdobywania wiedzy w tym temacie. Bardzo chętnie posłucham jednak o Waszych przemyśleniach i „hakach” na promocję w efemerycznym formacie Instagrama. 🙂

Potrzebujesz więcej bezpłatnej wiedzy? Mam dla Ciebie dwa konieczne kroki do wykonania!

  1. Dołącz do dyskusji na temat growth hackingu, sprzedaży i marketingu on-line w naszej bezpłatnej grupie na Facebooku.
  2. Dołącz do GROWTHLETTERA i co środę odbieraj bezpłatnie 1 growth hack i 1 narzędzie, które pomoże Ci w Twoim biznesie (zapisy znajdziesz poniżej).

Dołącz do GROWTHLETTERA
i co środę odbieraj

1 NARZĘDZIE + 1 TAKTYKĘ GROWTH HACKINGOWĄ 100% BEZPŁATNIE

Zbuduj i wdróż swój Growth Plan

Growth Plan to 12 obszarowa, autorska metodyka budowania wzrostów. Umów bezpłatną konsultację i sprawdź jak możesz budować wzrosty dzięki GP!

Sprawdź Growth Plan
Mateusz Wyciślik

Mateusz Wyciślik

Growth Hacker. Autor 12 obszarowej metodyki budowania wzrostów Growth Plan. Przedsiębiorca i autor podcastu Growth hacking po polsku.