fbpx

Jak stworzyć skuteczną kreację reklamową na Facebooku – 4 porady

jak stworzyć dobrą kreację reklamową na facebooku

Spis treści

Tworzenie reklam na Facebooku jest proste. Tworzenie skutecznych reklam na Facebooku już niekoniecznie. 😉

Dlaczego? Dlatego, że każdego dnia o uwagę Twojego odbiorcy rywalizujesz z tysiącami innych reklamodawców nie tylko z Polski ale całego świata.

Każdy z nas bombardowany jest przekazem reklamowym każdego dnia, nawet jeśli nie zwracamy już na niego uwagi. No właśnie. Pewnie znasz pojęcie ślepoty banerowej, prawda? Celem Twojej kreacji reklamowej jest zwrócenie uwagi Twojego odbiorcy. Nic więcej.

Nie próbuj osiągnąć wszystkich celów na raz. Powtórzę – kreacja ma zwracać uwagę i oderwać Twojego odbiorcę od innych czynności, które właśnie robi na Facebooku. FB to kanał gdzie nie przychodzimy szukać produktów – pamiętaj o tym.

W dzisiejszym odcinku mam zatem dla Ciebie 4 sposoby na tworzenie skuteczniejszych kreacji reklamowych w Facebook Ads, czyli systemie reklamy płatnej na FB.

Notatki do tego odcinka podcastu:

Zbuduj i wdróż swój Growth Plan

Growth Plan to 12 obszarowa, autorska metodyka budowania wzrostów. Umów bezpłatną konsultację i sprawdź jak możesz budować wzrosty dzięki GP!

Sprawdź Growth Plan
Picture of Mateusz Wyciślik

Mateusz Wyciślik

Growth Hacker. Autor 12 obszarowej metodyki budowania wzrostów Growth Plan. Przedsiębiorca i autor podcastu Growth hacking po polsku.