fbpx

Ten sam budżet reklamowy – więcej sprzedaży?

Postaw na ekspresowy audyt Twojego konta reklamowego Facebook Ads!

Kup teraz, obierz audyt i gotowe do wdrożenia działania i pozyskuj więcej klientów z FB Ads! 🚀 

 

790 zł (brutto z VAT) 🔥

Co otrzymasz?

Oni już skorzystali z audytu FB

Przerabiając kilka kursów guru od reklam na facebooku wydawało mi się, że niebawem będę tworzył genialnie zarabiające reklamy. Niestety nie pracowały one tak jakbym tego chciał i najgorsze, że nie wiedziałem dlaczego. Dopiero Mateusz robiąc audyt mojego konta reklamowego pokazał mi gdzie popełniłem błąd i dlaczego reklamy nie działają tak jak powinny. To zupełnie bezcenna wiedza w porównaniu z ogólnymi rozwiązaniami. Taki audyt, to spersonalizowany konkret oparty na moim koncie reklamowym. Dzięki przygotowanej przez Mateusza checkliście wiem dokładnie, punkt po punkcie, co poprawić, żeby zoptymalizować moje reklamy. Do tego otrzymałem świetne wskazówki do przygotowania kampanii reklamowych konkretnie pod mój profil działalności. Audyt Mateusza zaoszczędził mi mnóstwo czasu i co najważniejsze sporo pieniędzy, które wcześniej przepalałem na źle przygotowanych reklamach.

Dariusz Szczygielski

kursy3d.online

Konsultacje (darmowe i płatne) traktuję jako źródło pozyskania praktycznych pomysłów. Pozwalają mi spojrzeć na biznes z nowej perspektywy. Dowiedzieć się jaką decyzję podjęłaby inna osoba w mojej sytuacji lub czego brakuje w moich działaniach, aby osiągać lepsze wyniki. Audyt Mateusza był na tyle wartościowy, że jego koszt zwrócił się już po jednym dniu. Bardzo polecam.

Łukasz Kuchna

Eyeshield.com

Audyt konta reklamowego został wykonany solidnie i rzetelnie. Pomimo lekkich opóźnień z mojej strony Mateusz wykonał swoją pracę jak należało i na czas. Wszystko dostarczone w przyjemnej do ponownego odtwarzania postaci wideo + checklista. Polecam wszystkim, którzy czują, że doszli do pewnego momentu i potrzebują wskazania drogi 😉

Maciej Glibowski

MAROHOME