fbpx

Zdobywaj praktyczną wiedzę i rozwiń swoją sprzedaż on-line!

Dołącz do Growthlettera PRO i zyskaj dostęp do:

GrowthletterPRO

🚀 2x większej wersji Growthlettera każdego tygodnia
(więcej taktyk, narzędzi, trendów, modeli biznesowych).

🛠 Zamkniętej społeczności (networking, odpowiedzi na Twoje pytania, challange growth hackingowe, dodatkowe spotkania live).

📊 Zamkniętej bazy wiedzy gdzie gromadzę najciekawsze materiały i taktyki oraz gdzie możesz śledzić growth hacking części moich projektów na żywo (100% transparentnie).

GrowthletterPRO

Dlaczego warto dołączyć?

✅ Wiedza, która generuje zyski.
Growthletter to wyłącznie praktyczna wiedza i taktyki podawane w prosty sposób. Czytasz, wdrażasz, obserwujesz wzrosty.

✅ Trendy, które warto znać.
Świat marketingu i sprzedaży on-line jest brutalny. Jeśli coś działa, to zazwyczaj nie trwa to wiecznie. Często najciekawsze wyniki osiągają Ci, którzy są w stanie dostrzec trendy i nowe rozwiązania jako pierwsi. 

✅ Przykłady, które możesz kopiować. 
W ramach zamkniętych materiałów dodatkowych Growthlettera pokazywał będę również swoją drogą, testy i wyniki analizując, co działa, a co nie. To gotowe do skopiowania rozwiązania w Twoim biznesie. 

✅ Znajomości, które warto mieć. 
Growthletter PRO to także zamknięta społeczność ludzi realizujących własne projekty. Dziel się pomysłami, wynikami, taktykami. Proś o feedback, popełniaj mniej błędów i zyskaj nowych klientów i partnerów biznesowych. 

✅ I wiele więcej. 
To tylko początek. Dla społeczności Growthlettera PRO szykuję w przyszłości jeszcze więcej wartości, ale o tym porozmawiamy za zamkniętymi drzwiami, które mam nadzieję przekroczysz. 😉

Co otrzymasz w ramach Growthlettera PRO?

Rozbudowany newsletter co tydzień

Jako członek społeczności PRO otrzymasz rozbudowaną wersję Growthlettera. Oznacza to więcej taktyk, narzędzi, trendów oraz analiz wprost na Twoją skrzynkę e-mail w każdą środę. To wygodna forma zdobywania i wdrażania nowej wiedzy. Tak wygląda przykładowa, bezpłatna wersja Growthlettera. W wersji PRO otrzymasz 2 razy bardziej rozbudowany newsletter.

Dostęp do społeczności

Społeczność ludzi podobnych do Ciebie i mnie. Rozwijających projekty i szukających nowych metod dotarcia do swoich klientów on-line. To wartość, którą trudno przecenić. Dzięki społeczności szybko zweryfikujesz swoje pomysły, zainspirujesz się, a być może pozyskasz nowych klientów czy partnerów biznesowych. Społeczność opierać się będzie o zamkniętą grupę na Facebooku, ale wkrótce planuję także inne formy spotkań i rozmów. 🙂

Dostęp do bazy wiedzy

Dla wszystkich Członków Growthlettera PRO udostępnię platformę z dodatkowymi taktykami i wiedzą. Będzie to także miejsce, gdzie dzielił się będę swoimi własnymi projektami biznesowymi. Część z nich prowadził będę tam w sposób transparentny. Pokażę więc, co robię i jak to przekłada się na wyniki biznesowe na poszczególnych etapach.

Growth Hackingowe challange

Masz tak, że długo myślisz o tym, by wreszcie rozbudować listę e-mail, zacząć webinary, rozbudować konto na Instagramie, ale właściwie nie wiesz, od czego zacząć i wciąż to odkładasz? Mam tak samo. Dlatego w ramach naszej społeczności sam realizował będę wyzwania, podczas których będziemy zajmowali się konkretnymi obszarami. Robię to dla siebie (by motywować się do ruszenia elementów, które odkładam) i dla Was (by pokazywać Wam w tym czasie, jakie taktyki testuję i jak je wdrażam).

DOŁĄCZ NA MIESIĄC

99 brutto za miesiąc
  • Cotygodniowy Growthletter PRO
  • Dostęp do zamkniętej społeczności
  • Dostęp do zamkniętej bazy wiedzy
  • Dostęp do Growth Wyzwań i bonusów
  • Archiwum wszystkich poprzednich wydań PRO!!!

DOŁĄCZ NA 3 MIESIĄCE

249 brutto za kwartał
  • Cotygodniowy Growthletter PRO
  • Dostęp do zamkniętej społeczności
  • Dostęp do zamkniętej bazy wiedzy
  • Dostęp do Growth Wyzwań i bonusów
  • Archiwum wszystkich poprzednich wydań PRO!!!